Pracownik produkcji - Skarszewy, pomorskie

Data dodania: 2023-06-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0695

Miejsce pracy: Skarszewy, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pakowanie i układanie towarów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 10.07.2023
Data zakończenia: 10.07.2025
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja czasu pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: pożądane: doświadczenie na stanowisku

Nr KRAZ: 26587
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Daria Literska
Nr telefonu: 586903388
E-mail: daria.literska@pupstarogard.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy - spotkanie z pracodawcą w siedzibie Urzędu w pomieszczeniu 33 (piętro 1)