Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani - Duchnice, mazowieckie

Data dodania: 2023-06-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: ND SERWIS BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/23/0393

Miejsce pracy: Spółdzielcza 4, 05-850 Duchnice, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń zakładów farmaceutycznych: sprzątanie miejsc pracy, biur, hali produkcyjnej, laboratorium. Pilnowanie porządku oraz środków czystości. Dezynfekcja.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 03.07.2023
Data zakończenia: 03.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
Opis wynagrodzenia: [System wynagradzania] : godzinowy
Zawód: pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : do pracy na wyżej wymienionym stanowisku wymagana jest umiejętność obsługi odkurzacza piorącego/parowego oraz posiadanie doświadczenia w sprzątaniu powierzchni handlowej; wymagana jest również znajomość języka polskiego i języka ukraińskiego w celu umożliwienia komunikacji z zespołem współpracowników; praca odbywa się według zapotrzebowania (od 25 godzin do 40 godzin tygodniowo).

NIP: 7773405978
REGON: 525264178
Adres: Kolejowa 36/32, 62-064 Plewiska, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sofiia Nevertii
Nr telefonu: 690550295
E-mail: biuro@ndserwis.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail