Ogrodnik terenów zielonych - Barlinek, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-06-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Pracodawca: PYRMO CHEMIA HYŻY LESZEK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0461

Miejsce pracy: Pełczycka 23, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakładanie terenów zielonych oraz ich pielęgnacja. Przygotowanie terenu pod założenie ogrodu. Obsługa glebogryzarki.
Pracodawca zapewnia samochód służbowy.
W dalszym etapie zatrudnienia możliwość uzyskania uprawnień na obsługę ładowarki.
Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę, zwiększenie wymiaru oraz negocjacja warunków zatrudnienia.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 22.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: ogrodnik terenów zieleni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

  • Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. I

NIP: 5970006862
REGON: 003133629
Adres: Pełczycka 23, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mateusz Nowakowski
Nr telefonu: 663 670 440
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV