Główny księgowy - Suchedniów, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-06-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Suchedniowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomia/rachunkowość

Numer oferty: StPr/23/0577

Miejsce pracy: Bugaj 2A/17, 26-130 Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie rachunkowości Spółdzielni, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2. Zorganizowanie i doskonalenie systemu wewnętrznej informacji finansowej.
3. Prowadzenie gospodarki finansowej zgodnie z ustalonymi zasadami a w szczególności:
a/ nadzór nad finansami i księgowością,
b/ planowanie i kontrola działalności firmy zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
c/ budowanie i kierowanie zespołem podległych pracowników,
d/ prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji,
e/ sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat i innych, jeśli przepisy nakładają na jednostkę obowiązek ich sporządzania),
f/ odpowiadanie za sporządzanie i prawidłowe rozliczanie deklaracji podatkowych,
g/ sporządzanie raportów okresowych dla Zarządu i Rady Nadzorczej,
h/ czuwanie nad sprawami kadrowo-płacowymi oraz ubezpieczeniami społecznymi,
i/ współpraca z bankami, urzędami skarbowymi i ZUS,
j/ współpraca z kontrahentami, szczególnie w sprawach płatności za zobowiązania oraz czuwanie nad windykacją należności,
k/ obowiązek zachowania tajemnicy służbowej.
4. Sprawowanie kontroli wewnętrznej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: ekonomia/rachunkowość
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia/rachunkowość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość komputerowych programów księgowych. Mile widziane doświadczenie na stanowisku.

NIP: 6630002050
REGON: 000485115
Adres www: https://smsuchedniow.pl
Adres: Bugaj 2A/17, 26-130 Suchedniów, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marzena Puwał
Nr telefonu: 41 254 31 36
E-mail: biuro@smsuchedniow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail