Pielęgniarka/położna - Wojkowice, śląskie

Data dodania: 2023-06-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Żłobek Miejski "FIGIELKOWO"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0567

Miejsce pracy: Proletariatu 5, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pielęgniarka / położna bezpośrednio podlega Dyrektorowi Żłobka i jest odpowiedzialna za odpowiedni stan sanitarno higieniczny w żłobku, a w szczególności:

1)prowadzi dokumentację medyczną związaną z rozwojem fizycznym i psychomotorycznym dzieci,
2)udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach i organizuje pomoc lekarską w razie potrzeby,
3)prowadzi apteczkę pierwszej pomocy, dba o wykaz leków,
4) wykonuje opatrunki,
5)udziela wskazówek dotyczących technik przewijania dzieci
6)kształtuje u dzieci postawy prozdrowotne dot. żywienia i higieny,
7)nadzoruje stan sanitarno-epidemiologiczny w żłobku,
8)szkoli personel w zakresie ograniczenia szerzenia się chorób zakaźnych,
9)prowadzi poradnictwo z zakresu pielęgnacji dziecka dla rodziców i pracowników żłobka,
10)sprawuje bezpośrednią opiekę nad dziećmi, dba o ich zdrowie oraz prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny z uwzględnieniem indywidualnego wspomagania rozwoju dziecka oraz wspomagania rodziny w wychowaniu dziecka,
11)pomaga w przygotowaniu oraz realizacji programu wychowawczego poprzez różnorodność prowadzonych zajęć w oparciu o plan zajęć, odpowiedni dobór
zabawek i pomocy do zajęć dydaktycznych,
12)kształtuje pozytywne cechy dziecka stymuluje właściwą aktywność, zaspakaja
potrzeby biologiczne i psychospołeczne dziecka,
13)organizuje zabawy na świeżym powietrzu,
14)wykorzystuje w pracy z dziećmi utwory muzyczne, literackie i własnoręcznie wykonane pomoce oraz rozwija sprawność motoryczną i manualną dzieci,
15)dba o bezpieczeństwo dzieci,
16)wykonuje codzienne czynności związane z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, wyrabianie u nich nawyków prawidłowego i samodzielnego jedzenia, mycia, układania do snu, przewijania, treningu czystości itp.,
Praca od poniedziałku do piątku.
Praca na umowę na zastepstwo do 31.03.2024
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie; zgodnie z art. 16 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.
Kurs I pomocy przedmedycznej udzielanej dzieciom. Książeczka do celów sanitaro-epidemiologicznych/Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

NIP: 6252455660
REGON: 363155218
Krótki opis działalności gospodarczej: Opieka dzienna nad dziećmi
Adres: Proletariatu 5, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: dyrekcja@zlobek-wojkowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail