Ds. nadzoru inwestorskiego - Ustka, pomorskie

Data dodania: 2023-06-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Urząd Gminy Ustka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/23/1438

Miejsce pracy: Dunina 24, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wypełnianie obowiązków wskazanych w rozdziale 6 Regulaminu Organizacyjnego UG Ustka; reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową;  sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych; uczestniczenie w próbach i odbiorach tech. instalacji, urządzeń tech. oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów bud. i przekazywaniu ich do użytkowania; potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad; weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez wykonawcę; kontrola rozliczeń oraz dokumentacji projektowej; tworzenie dok. przetargowej (SIWZ, opis przedmiotu); sporz. harmonogramu zadania;
System czasu pracy: jednozm. 7.30-15.30; środa 7.30-17.00; piątek 7.30-14.00.
Praca na czas określony: 6 m-cy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie w zakresie budownictwo.
Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy.
Ogłoszenie o naborze dostępne na stronie bip.ustka.ug.gov.pl zakładka Urząd Gminy - Nabór na stanowiska urzędnicze.

NIP: 8392918687
REGON: 770509240
Adres: Dunina 24, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Pietrzyk
Nr telefonu: 59 8152 421
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny
2) kwestionariusz osobowy
3) kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie (świadectwa lub dyplomy)
4) oświadczenia
a) o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
b) o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o
korzystaniu z pełni praw publicznych
c) o niekaralności
d) o nieposzlakowanej opinii,
e) że wobec kandydata nie są prowadzone postępowania karne, w sprawach o wykroczenia oraz karne skarbowe,
f) o braku przeciwwskazań zdrowotnych kandydata do zatrudnienia na stanowisku
g) o biegłej znajomości obsługi komputera i systemów informatycznych,
5) podpisana klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji
6) podpisany druk zgody na przetwarzanie danych osobowych
Kandydat może również przedłożyć posiadane o sobie opinie od poprzednich pracodawców.
Termin miejsce i sposób składania dokumentów:
1) termin 27 czerwca 2023 roku, do godz. 15 .30
2) miejsce : Urząd Gminy Ustka , ul. Dunina 24, 76 -270 Ustka
3) sposób : osobiście w Biurze Obsług Interesantów Urzędu Gminy Ustka, drogą
pocztową na adres Urzędu lub z wykorzystaniem skrzynki e- PUAP na adres :
/4jbdfq7891/skrytka lub /4jbdfq7891/SkrytkaESP, lub /4jbdfq7891/ugustka
Inne informacje:
1) Dokumenty składane osobiście lub drogą pocztową należy złożyć w zaklejonej
kopercie z dopiskiem : Nabór na stanowisko ds. nadzoru inwestorskiego
2) We wszystkich przypadkach przesłania dokumentów decyduje data wpływu do
Urzędu Gminy Ustka. Oferty, które wpłyną do Urzędu po określonym terminie
nie będą rozpatrywane.
3) Osoby spełniające wymagania formalne, o terminie rozmowy kwalifikacyjnej
i jej formie będą powiadomione telefonicznie
4) Wójt Gminy Ustka zastrzega sobie prawo do unieważnienia naboru na każdym
jego etapie bez podawania przyczyn.
5) Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzone zostanie na podstawie Regulaminu
naboru na wolne stanowiska urzędnicze w Urzędzie Gminy Ust ka
6) Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 59 8152 421.
7) Niniejsze ogłoszenie zamieszczono w Biuletynie Informacji Publicznej oraz
wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Ustka , jak
również przekazano do Powiatowego Urzędu Pracy.
8) Na stronie internetowej bip.ustka.ug.gov.pl zostanie ogłoszona informacja
o liczbie kandydatów, którzy spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, inny