Kierowca autobusu szkolnego - Sobolewo, podlaskie

Data dodania: 2023-06-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ELIZY ORZESZKOWEJ W SOBOLEWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/1444

Miejsce pracy: Podlaska 8, 15-509 Sobolewo, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) dowóz i odwóz dzieci z wyznaczonych miejsc zbiórki;
2) dbanie o bezpieczeństwo w czasie jazdy (przestrzeganie przepisów z zasad bezpieczeństwa);
3) utrzymanie autobusu w czystości;
4) prowadzenie podstawowej dokumentacji autobusu;
5) przestrzeganie przepisów kodeksu drogowego;
6) utrzymywanie sprawności technicznej autobusu oraz pilnowanie terminów badań technicznych;
7) wykonywanie innych dowozów oraz innych prac zleconych przez dyrektora
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 5 800 PLN
Opis wynagrodzenia: 1.Pierwsza umowa o pracę zostanie zawarta na czas określony do 6-ciu miesięcy;
2.Wynagrodzenie zasadnicze zgodnie z kategorią zaszeregowania, pozostałe składniki wynagrodzenia zgodnie z regulaminem wynagradzania obowiązującym w placówce;
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca autobusu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1.pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
2.wykształcenie minimum zawodowe,
3.prawo jazdy kat. D lub D+E
4.posiadanie kwalifikacji zawodowych związanych z pracą na stanowisku kierowcy zgodnie z wymogami określonymi a art.39 a ust.1 pkt 3-6 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1907 z póź. zm.) w szczególności:
a. brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy;
b. brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy;
c. uzyskana kwalifikacja wstępna lub kwalifikacja wstępna przyśpieszona,
d. ukończone szkolenie okresowe;
5.niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe
6.komunikatywność, wysoka kultura osobista, opanowanie, elastyczność, dyspozycyjność,
7.znajomość zagadnień mechaniki pojazdowej, umiejętność obsługi pojazdów mechanicznych (obsługa codzienna, wymiana oleju, płynów technicznych w pojeździe, znajomość kalendarza obsługi technicznej).

NIP: 9661625687
REGON: 052130890
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
Adres: Podlaska 8, 15-509 Sobolewo, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: życiorys (CV) z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej;
list motywacyjny;
kserokopia prawa jazdy;
dokumenty poświadczające zatrudnienie , kserokopie świadectw pracy (potwierdzone przez kandydata za zgodność z oryginałem); oświadczenie kandydata stwierdzające, iż nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne;
oświadczenie kandydata stwierdzające, iż posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy; oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach do celów rekrutacji w brzmieniu Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji i procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach jeżeli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tj. informacje o pochodzeniu rasowym lub etnicznym, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych, dane dotyczące zdrowia, seksualności lu orientacji seksualnej).
Oświadczenia, kwestionariusz osobowy, CV oraz list motywacyjny kandydat podpisuje własnoręcznym podpisem

Termin i miejsce składania dokumentów

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Szkoły Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie, ul. Podlaska 8 , sekretariat szkoły do dnia 26 czerwca 2023 r. do godziny 15:00 w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór na stanowisko: kierowca lub pocztą ( decyduje data wpływy do sekretariatu szkoły).

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście