Kierowca - Dzierżoniów, dolnośląskie

Data dodania: 2023-06-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: NZOZ Szpital Powiatowy Sp. z o.o. Dzierżoniów
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0188

Miejsce pracy: Cicha 1, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przewóz pacjentów do innych plaówek leczniczych lub do domu
- transport matriału biologicznego, narzędzi i innych przewozów, np. pracowników
- prowadzenie dokumentacji zwiazanej z eksploatacją pojazdu zgodnie z obowiazującymi przepiosami.
- prowadzenie karty drogowej,
- niezwlocznie usuwanie drobnych awarii karetki,
- dbanie o utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz karetki i nadwozia karetki,
- aktywne uczestniczenie w transporcie chorego, wnoszenia i wynoszenia chorego do karetki, prawidłowego zabezpieczenia chorego na noszach pasami oraz pomaganie personelowi przy ułożeniu na łóżku,
- przestrzeganie obowiązujących zasad organizacji i dyscypliny pracy oraz obowiązujących u Zleceniodawcy instrukcji, procedur i zarządzeń
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2023
Data zakończenia: 31.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do niedzieli wg grafika
od 7.00-19.00 i od 19.00 do 7.00 (w zależności od zapotrrzebowania)
wynagrodzenie brutto 23,50 zł brutto
Zawód: kierowca samochodu osobowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca samochodu osobowego (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • Zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym
Inne wymagania: wykształcenie min zawodowe, doswiadczenie zawodowe min. rok, prawo jazdy kat b oraz zezwolenie na prowadzenie pojazdów uprzywiliowanych- mile widziane( inf od pracodawcy w dniu 19.06.2023r)

NIP: 8822052381
REGON: 020680960
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność szpitali
Adres www: www.szpital.dzierzoniow.pl
Adres: Cicha 1, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Zarzycka-Młot
Nr telefonu: 748344164
E-mail: kadr@szpital.dzierzoniow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail