Pedagog specjalny - Werynia, podkarpackie

Data dodania: 2023-06-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ AGROTECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W WERYNI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: pedagog specjalny

Numer oferty: StPr/23/0498

Miejsce pracy: 36-100 Werynia 501, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: udzielanie pomocy osobom niepełnosprawnym w realizacji zadań życiowych i uczestnictwa w życiu społecznym, wzmocnienia ich sił fizycznych i psychicznych, kompensowania różnych deficytów, przezwyciężania izolacji oraz przygotowania ich do pracy zawodowej;
określanie uwarunkowań efektywności nauczania osób niepełnosprawnych;
diagnozowanie i rozpoznawanie specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej;
prowadzenie, wspólnie z innymi nauczycielami, zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej;
udzielanie pomocy zespołom nauczycieli i specjalistom prowadzącym zajęcia w opracowywaniu indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych oraz doborze form i metod pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 53,95 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pedagog specjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: pedagog specjalny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Pożądane wykształcenie wyższe o kierunku zgodnym z nauczanym przedmiotem lub na kierunku, którego efekty uczenia się w zakresie wiedzy i umiejętności obejmują treści nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć lub wymagane wykształcenie średnie z maturą o kierunku związanym z nauczanym przedmiotem lub pokrewnym oraz 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z żywnością. Istnieje możliwość podjęcia pracy bez uprawnień pedagogicznych za zgodą kuratorium pod warunkiem rozpoczęcia kursu pedagogicznego

NIP: 8141404726
REGON: 000098980
Adres: 36-100 Werynia 501, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Bogacz
Nr telefonu: 17 2271 441
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej, które spełniają wymagania pracodawcy zawarte w ofercie pracy, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta, który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą - numer telefonu 17 2271 441
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon