Asystent produkcji/ operator maszyn hydraulicznych - Koleczkowo, pomorskie

Data dodania: 2023-06-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Pracodawca: "LATEXA INTERNATIONAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/1074

Miejsce pracy: Młyńska 6, 84-207 Koleczkowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Czyszczenie form, uporządkowanie form, moczenie ich do surowca za pomoca maszyn hydraulicznych oraz wstawienie form do pieców do wulkanizacji, drobne prace porządkowe, organizacja stanowisk pracy, przygotowywanie surowców/ półsurowców do produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów gumowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wymagane doświadczenie jako operator maszyn
- osoba powinna być nie niższa niż 160cm z uwagi na wielkość maszyn, które dla osób niższych mogą stanowić zagrożenie i nie wskazane jest, żeby osoba poniżej 160cm operowała taką maszyną.

NIP: 5861007785
REGON: 19041053200000
Adres: Młyńska 6, 84-207 Koleczkowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 796-969-277
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon