Pracownik pralni - Władysławowo, pomorskie

Data dodania: 2023-06-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Pracodawca: "INTERGROUP" MARIUSZ ROZMARYNOWSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Numer oferty: StPr/23.0489

Miejsce pracy: Droga Chłapowska 54, 84-120 Władysławowo, powiat: pucki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w Pralni, która świadczy usługi pralnicze dla pensjonatów, hoteli i domków letniskowych oraz apartamentów. Poszukujemy pracownika do obsługi maszyn pralniczych, do prostych prac związanych z pracą na maglownicy. Do pakowania towaru i rozwożenia do wyznaczonych punktów. Tym samym wymagane jest prawo jazdy. Możliwość zakwaterowania. Elastyczny grafik.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne

NIP: 5871447830
REGON: 192000100
Krótki opis działalności gospodarczej: PRACE MURARSKIE
Adres www: info@intergroup-log.pl
Adres: Droga Chłapowska 54, 84-120 Władysławowo, powiat: pucki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Rozmarynowski
Nr telefonu: 503143104
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon