Pracownik biura obsługi klienta - Kisielice, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-06-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kisielicach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/1536

Miejsce pracy: Kolejowa 1, 14-220 Kisielice, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - rejestracja zdarzeń oraz kompleksowa obsługa klientów - przedstawianie klientom oferty Spółki, pomoc w rozwiązywaniu problemów, przyjmowanie reklamacji , -prowadzenie kasy Przedsiębiorstwa- sporządzanie dokumentów kasowych KW,KP oraz raportów kasowych, obsługa terminala płatniczego, odprowadzanie gotówki do banku,wypłacanie wynagrodzeń gotówkowych pracownikom,
- współpraca i inkasentem- wgrywanie tras, rozliczanie faktur oraz Inkaso,
-obsługa kasy fiskalnej,
-wystawianie faktur za energię cieplną, dostawę wody, odprowadzanie ścieków oraz usług świadczonych przez Przedsiębiorstwo,
- sporządzanie umów oraz aneksów na dostawę wody, odprowadzanie ścieków i zaopatrzenie w ciepło,
- rozliczanie wyciągów bankowych,
- analiza rozrachunków z klientami oraz działem księgowości,
- analiza danych zużycia ciepła oraz dostawy wody, -tworzenie okresowych zestawień .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: j.w
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, obsługa komputera w zakresie MS Office, znajomość obsługi programów sprzedażowych, znajomość lokalnej topografii, komunikatywność i wysoko kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaków, życzliwość, empatia, bezstronność, mile widziane dośwoadczenie w pracy z obsługa klienta

NIP: 7441695650
REGON: 280035464
Adres: Kolejowa 1, 14-220 Kisielice, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv wraz z kompletem dokumentów należy składać bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście