Ratownik wodny - Bychowo, pomorskie

Data dodania: 2023-06-12
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: WEJHEROWSKIE WODNE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE. JEDNOSTKA TERENOWA POMORSKIEGO WODNEGO OCHOTNICZEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/4823

Miejsce pracy: Rybacka 2, 84-250 Bychowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Czuwanie nad bezpieczeństwem osób przebywających w zbiornikach wodnych lub w ich okolicy. Zwracanie szczególnej uwagi na przestrzeganie obowiązujących regulaminów. Praca od 9-17, według grafiku ustalonego z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 076 do 6 944 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca zapewnia nocleg i posiłek/dieta. Każde stanowisko ratownicze posiada pełne wyposażenie w sprzęt zgodny z obowiązującymi przepisami oraz pomieszczenie socjalne dla ratowników. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego stopnia, stażu oraz pełnionej funkcji:
- Ratownik Wodny - 6076 zł/miesiąc (bez stażu pracy na kąpieliskach morskich).
- Ratownik Wodny - 6200 zł/miesiąc (jeden sezon stażu pracy na kąpieliskach morskich; dwa pełne miesiące pracy).
- Ratownik Wodny - 6448 zł/miesiąc (dwa sezony stażu pracy na kąpieliskach morskich ).
- Ratownik Wodny - 6696 zł/miesiąc (trzy i więcej sezonów stażu pracy na kąpieliskach morskich).
- Starszy wieży -6944 zł/miesiąc.
Zawód: ratownik wodny
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagania konieczne: zaświadczenie o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych, aktualne KPP oraz kwalifikację przydatną w ratownictwie wodnym.

NIP: 5882396094
REGON: 22164244000000
Adres: OFIAR PIAŚNICY 22, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: jakub.rompca@wopr.wejherowo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail