Robotnik gospodarczy - Łęczyca, łódzkie

Data dodania: 2023-06-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracodawca: Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0380

Miejsce pracy: Ozorkowskie Przedmieście 4, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Utrzymanie czystości i estetyki w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach administracyjno - biurowych, sanitarnych i gospodarczych obiektów w Komendzie Powiatowej Policji w Łęczycyi pomieszczeń w użyczeniu przez KPP w Łęczycy oraz utrzymanie porządku i czystości w rejonie garaży, podwórka, jak również terenu przyległego do siedziby KPP w Łęczycy, włącznie z oczyszczaniem chodnika ze śniegu, błota i liści oraz konserwacją trawników.
2. Wykonanie innych prac gospodarczych wynikających z bieżących potrzeb KPP w Łęczycy.
3. Dbanie o sprawność i konserwację przydzielonego sprzętu oraz jego prawidłową eksploatację.
4. Stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów Kodeksu Pracy i innych przepisów, wytycznych i instrukcji w zakresie przydzielonych obowiązków.
5. Realizowanie innych obowiązków wynikających z przepisów ustawowych i resortowych oraz wytycznych i poleceń przełożonych dotyczących zadań realizowanych na zajmowanym stanowisku.
6. W ramach "obowiązki pracownicze":
-przestrzeganie obowiązujących przepisów, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, medycyny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej,
-zachowanie tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę oraz przestrzeganie tajemnicy określonej w odrębnych przepisach,
- wykonywanie pracy sumiennie i starannie, stosowanie się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa i umową o pracę,
- przestrzeganie czasu ustalonego w zakładzie pracy,
- przestrzeganie regulaminu pracy i ustalonego w zakładzie pracy porządku,
-dbanie o dobro zakładu pracy oraz ochrona jego mienia,
-dbanie o należyty stan i eksploatację urządzeń, narzędzi, sprzętu, wyposazenia służbowego wykorzystywanego w trakcie wykonywania obowiązków służbowych oraz odpowiedzialność za właściwe przechowywanie i zabezpieczenie przed jego utratą, zniszczeniem lub uszkodzeniem,
- przestrzeganie w zakładzie pracy zasad współżycia społecznego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 727,13 PLN
Opis wynagrodzenia: 0,5 etatu
Wynagrodzenie 1727,13 brutto + 4,39 % premii regulowanej i dodatek za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • dyspozycyjność
  • organizacja pracy własnej
  • samodzielność
  • odpowiedzialność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - życiorys i list motywacyjny
- dokumenty potwierdzające wykształcenie
- oświadczenie kandydata o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
- kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych

DOKUMENTY NALEŻY SKŁADAĆ DO DNIA : 14.06.2023
Pod adresem Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy, 99-100 Łęczyca, ul Ozorkowskie Przedmieście 4

Oferty niespełniające wymagań formalnych,a także złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Za datę złożenia dokumentów w terminie wskazanym w ogłoszeniu uznaje się datę stempla pocztowego.

NIP: 7260004458
REGON: 470754976
Adres: Ozorkowskie Przedmieście 4, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamila Baranowska
Nr telefonu: 47 842 31 04
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - życiorys i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon