Pracownik gospodarczy - Suwałki, podlaskie

Data dodania: 2023-06-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Pracodawca: "GAB-TRANS" JÓZEF GABER
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0382

Miejsce pracy: Raczkowska 167, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy zieleni (pielenie, koszenie).Sprzątanie terenu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 06.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: 80h/miesięcznie
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Robotnik gospodarczy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Co najmniej roczne doświadczenie w pielęgnacji zieleni.

NIP: 8440000706
REGON: 790004256
Krótki opis działalności gospodarczej: transport drogowy towarów
Adres www: www.gab-trans.pl
Adres: Okuniowiec 14/B, 16-402 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Maliszewska
Nr telefonu: 572908010
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+telefon do pracodwcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon