Główny księgowy - Gniew, pomorskie

Data dodania: 2023-06-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: PRZEDSZKOLE W GNIEWIE

Numer oferty: StPr/23/0781

Miejsce pracy: Stroma 1, 83-140 Gniew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do 31.05.2023 r. do godz. 14:00 osobiście lub droga pocztową w sekretariacie Przedszkola w Gniewie ul. Stroma 1, 83 140 Gniew, w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór na stanowisko: główny księgowy".

List motywacyjny oraz CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn. Dz.U. z 2019, poz. 1781 z późn. zm.)

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://bip.pgniew.madkom.pl/m,10,aktualnosci.html
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wpisanie do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów
- posiadanie certyfikatu księgowego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydanego na podstawie odrębnych przepisów

NIP: 5932576617
REGON: 221139675
Krótki opis działalności gospodarczej: Przedszkole
Adres www: www.przedszkolegniew.pl
Adres: Stroma 1, 83-140 Gniew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marlena Nica
Nr telefonu: 58-535-22-00
E-mail: przedszkolegniew@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon