Pomoc kuchenna - Rowy, pomorskie

Data dodania: 2023-06-05
Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Słupsk
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 21/6/2023

Miejsce pracy: Rowy, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 05.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
Opis wynagrodzenia: godzinowy
Zawód: pozostali kucharze
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: książeczka sanepidowska( wymóg konieczny),
- osoby pełnoletnie
wynagrodzenie zależne od doświadczenia, pracodawca gwarantuje wyżywienie i zakwaterowane

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Dunikowskiego 3, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 59/840-21-97
E-mail: mbp.slupsk@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail