Lider zmiany - Czyżowice, śląskie

Data dodania: 2023-05-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: "NEPTUN" PANIC SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0545

Miejsce pracy: Nowa 28 P, 44-352 Czyżowice, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Kontrola przebiegu czasu pracy pozostałych pracowników produkcji, wpisywanie czasu obróbki surowca oraz pakowania wyrobu gotowego.
2.Nabijanie i wykładanie surowca na wózki wędzarnicze, patroszenie ryb.
3.Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
4.Wpisywanie temperatury wystudzenia produktu gotowego do planu pracy.
5.Wpisywanie temperatury powietrza pakowni do arkusza CCP.
6.Rzetelne wypisanie raportu końcowego ryby wędzonej i ryby świeżej.
7.Rzetelne wpisanie wydajności do planu pracy.
8.Pakowanie produktu gotowego zgodnie z procedurami HACCP do czystych i nie uszkodzonych opakowań wraz z przestrzeganiem estetyki pakowania.
9.Pakowanie produktu gotowego posiadając umiejętność obsługi wag oraz drukarek do etykiet.
10.Przygotowywanie na paletach wyrobu gotowego do wysyłki.
11.Kontrola dat ważności, stosowanie metody pierwsze przyszło pierwsze wyszło.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia stanowiskowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kierownicy do spraw marketingu i sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji w sytuacjach nadzwyczajnych, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

NIP: 6472167414
REGON: 27622220600000
Krótki opis działalności gospodarczej: Hurtownia ryb i przetworów rybnych
Adres: Nowa 28 P, 44-352 Czyżowice, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Judyta Panic
Nr telefonu: 725775225
E-mail: produkcja@neptun2.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail