Pracownik fizyczny na linii sortowania i pakowania owoców (sezonowy) - Niemierzyno, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-05-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
Pracodawca: POLARICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0326

Miejsce pracy: 78-300 Niemierzyno 3A, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie ciężkich prac fizycznych na wyznaczonym stanowisku w linii technologicznej, np. przesypywanie towarów w workach 25 kg i kartonach 10-14 kg,
wypakowywanie owoców w ilościach dochodzących do 900 kg na godzinę, rozbijanie brył zamrożonych owoców,
sortowanie owoców zgodnie z obowiązującymi standardami oraz zleceniami przełożonych,
utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy, współodpowiedzialność za porządek na całej linii technologicznej, przy której znajduje się swoje stanowisko pracy,
wykonywanie poleceń przełożonych,
przestrzeganie wyznaczonego czasu pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 21,5 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: przetwórca owoców i warzyw
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

NIP: 6721126906
REGON: 33039688000000
Krótki opis działalności gospodarczej: przetwórstwo owoców i warzyw
Adres: 78-300 Niemierzyno 3A, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Ogińska
E-mail: joanna.oginska@polarica.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail