Projektant wyrobów z tworzyw sztucznych - Lotyń, wielkopolskie

Data dodania: 2023-05-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Pracodawca: Plastrol sp.o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0282

Miejsce pracy: Pocztowa 16, 64-918 Lotyń, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • Projektowanie nowych wyrobów
• Wprowadzanie zmian technologicznych i konstrukcyjnych w istniejących wyrobach
• Tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D
• Uczestniczenie w tworzeniu koncepcji rozwiązań technicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: projektant wzornictwa przemysłowego
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Wprowadzanie zmian technologicznych i konstrukcyjnych w istniejących wyrobach, Uczestniczenie w tworzeniu koncepcji rozwiązań technicznych
[Umiejętność 1] : Tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D, Projektowanie nowych wyrobów
[Inne] : wynagrodzenie do ustalenia w/g posiadanych umiejętności i doświdczenia
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w pracy na programach do projektowania 3D
• Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych
• Dobra organizacja pracy własnej oraz sprawne zarządzanie prowadzonymi projektami
• Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy

NIP: 7671002076
REGON: 570154240
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kolejowa 11, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Belka
Nr telefonu: 672171212
E-mail: elzbieta.belka@zlotow.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Osoba do kontaktu pracodawcy: Jacek Pastuszko
Nr telefonu: 601887607
E-mail: sekretariat@plastrol.pl