Sprzątaczka - Zabrzeg, śląskie

Data dodania: 2023-05-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: BIURO OCHRONY MICROS SECURITY Dawid Ceglarski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1243

Miejsce pracy: Gminna 25, 43-516 Zabrzeg, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Sprztanie biur, korytarzy, sanitariatów.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 18:00-22:00. Zlecenie wykonywane również w soboty, niedziele, święta.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 05.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 23,50 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 12 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Zlecenie wykonywane 20 godzin tygodniowo.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w sprzątaniu.

NIP: 5562625340
REGON: 523070607
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA, Z WYŁĄCZENIEM OBSŁUGI SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA. DZIAŁALNOŚĆ OCHRONIARSKA W ZAKRESIE OBSŁUGI SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA.
Adres: 00-020 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dawid Ceglarski
Nr telefonu: 882-506-205
E-mail: biuro@micros-security.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 882-506-205) lub e-mail: biuro@micros-security.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 882-506-205) lub e-mail: biuro@micros-security.pl, Godziny : 8:00-16:00