Inspektor ds. inwestycji wodno-kanalizacyjnych - Dąbie, śląskie

Data dodania: 2023-05-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PSARACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0495

Miejsce pracy: DOLNA 1, 42-504 Dąbie, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Przygotowywanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji budowy urządzeń wodociągowo kanalizacyjnych na terenie Gminy wraz z przygotowaniem procedur przetargowych dotyczących wykonywanych zadań we współpracy z pracownikiem merytorycznym ds. zamówień publicznych.
2. Uczestnictwo w próbach i odbiorach technicznych.
3. Kontrola jakości materiałowej i jakości odbioru robót
4. Kontrola usunięcia przez Wykonawcę usterek i niedoróbek.
5. Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie wspólnej realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących budowy urządzeń wodociągowych i kanalizacji sanitarnej, w tym: przygotowywanie projektów umów dotyczących współfinansowania zadań inwestycyjnych, nadzór nad właściwa realizacja zobowiązań wynikających z zawartych umów, w tym nad właściwym przygotowaniem dokumentacji projektowo kosztorysowej i prawidłowym przebiegiem realizacji budowy urządzeń oraz właściwym rozliczaniu zadań.
6. Rozliczanie dotacji otrzymanych ze źródeł zewnętrznych we współpracy ze stanowiskami merytorycznymi.
7. Opracowywanie projektów rocznych i wieloletnich planów inwestycyjnych o charakterze wodno-kanalizacyjnym.
8. Aktualizacja Krajowego Programu Oczyszczania Ścieków Komunalnych KPOSK.
9. Prowadzenie wymaganej sprawozdawczości dotyczącej wodociągów i kanalizacji.
10. Obsługa korespondencji w powyższym zakresie.
11. Zabezpieczenie interesów Spółki i reprezentowanie w procesie budowlanym.
12. Wykonywanie innych zadań przewidzianych przepisami prawa oraz wynikających z poleceń Zarządu Spółki.

Pierwsza umowa o pracę zawarta będzie na okres 6 miesięcy, kolejna może zostać zawarta na czas określony lub nieokreslony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Pacodawca oferuje:
1. Stabilność zatrudnienia umowa o pracę pełny etat;
2. Regularne godziny pracy;
3. Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji: udział w kursach,
szkoleniach branżowych;
4. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych: dofinansowanie do studiów wyższych,
podyplomowych;
5. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: między innymi świadczenia świąteczne,
dofinansowanie do wypoczynku tzw. wczasy pod gruszą;
6. Możliwość dołączenia do: ubezpieczeń grupowych na życie i Pracowniczych Planów
Kapitałowych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier inżynierii środowiska - systemy wodociągowe i kanalizacyjne
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku inżynieria sanitarna, ochrona środowiska
2. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności
instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych,
gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń
3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
4. Znajomość przepisów prawnych dotyczących: ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo
budowlane (Dz.U.2023.682 tj.), ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym
zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. z 2023.537 tj.),
ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (Dz. U. z 2022.2625 tj.), ogólna
znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.
5. Zdolność do kreatywnego myślenia, zaangażowanie, samodzielność, dokładność,
odpowiedzialność, sumienność oraz umiejętność kształtowania kontaktów z
podmiotami zewnętrznymi.
6. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
7. Prawo jazdy kategorii B.
8. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na przedmiotowym stanowisku.
9. Wykształcenie wyższe preferowane o kierunku inżynieria sanitarna, ochrona
środowiska
10. 5 letni staż pracy na podobnym stanowisku pracy.
11. Umiejętność pracy w zespole.

NIP: 6252480712
REGON: 52085587400000
Krótki opis działalności gospodarczej: POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY
Adres: DOLNA 1, 42-504 Dąbie, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Niedbał
Nr telefonu: 32 428 15 90
E-mail: zamowieniapubliczne@zgk.psary.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty:
1. List motywacyjny,
2. Curriculum vitae z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego
przebiegu pracy zawodowej (nie zawierające zdjęcia, z podaniem informacji
określonych w art. 221 K.p. tj. imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe: miejsce zamieszkania adres do korespondencji, nr tel., e-mail.
3. Kserokopie świadectw pracy;
4. Kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie;
5. Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach;
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o złożenie dokumentów w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Psarach Sp. z o.o. z/s Dąbie ul Dolna 1, 42 504 Będzin.
Informujemy że z wybranymi osobami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.
Oferty należy składać w terminie do 2.06.2023r. do godziny 14:00.