Pracownik produkcji - Siewierz, śląskie

Data dodania: 2023-05-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: INTRASERVIS GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0473

Miejsce pracy: Kielecka 30C, 42-470 Siewierz, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Obsługa automatu zgrzewającego, bieżąca kontrola jakości produktu, konfekcjonowanie wyrobu gotowego, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagana gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym w godz. 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 także w dni wolne od pracy, w tych samych godzinach, gotowość do pracy w pozycji stojącej, dyspozycyjność.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,53 PLN
Opis wynagrodzenia: 23,53zł brutto/h
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku.

NIP: 6751766941
REGON: 52244671400000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
Nr KRAZ: 28248
Adres: ALEJA POKOJU 13/6, 31-548 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Yuliia Panchenko
Nr telefonu: 696914445
E-mail: yuliia.panchenko@intraservis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail