Osoba sprzątająca - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2023-05-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Pracodawca: ANTARES PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0165

Miejsce pracy: H.Sienkiewicza 46/50, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie powierzchni płaskich, podłóg, toalet, mycie przeszkleń, zamiatanie. Mycie maszynowe powierzchni garażowych. Sprzątanie terenu zewnętrznego.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do soboty w godz. 6.00-14.00.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku. Umiejętność obsługi wózka widłowego lub maszyny myjącej.
Sumienność.

NIP: 5242808116
REGON: 36536762800000
Krótki opis działalności gospodarczej: usługi sprzątające
Adres: H.Sienkiewicza 46/50, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Pluta
Nr telefonu: 603339354
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon