Pracownik wspomagający prace produkcyjne - Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Data dodania: 2023-05-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: MEGASTAFF POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/2450

Miejsce pracy: LG Electronics -1-2, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Proste prace zlecone w zakresie wspomagania produkcyjno- przemysłowego, kontrola wyrobu, kontrola wizualna, ilościowa i jakościowa.
Forma umowy: umowy zlecenie 200 godzin miesięcznie, dyspozycyjnosć w godzinach od 6.00-18.00 / 18.00-6.00
Zatrudnienie od 1-3 lat.
To nie jest oferta w ramach pracy tymczasowej ;
Miejsce wykonywania pracy: praca na terenie województwa dolnośląskiego wg zleceń otrzymanych przez pracodawcę - w chwili obecnej jednym z adresów, pod którym praca będzie świadczona to: ul. LG Electronics
1-2, 55-040 Biskupice podgórne ul. Seulska 2, 55-040 Biskupice podgórne ul. Logistyczna 8, 55-040
Bielany Wrocławskie ul. Współpracy 1, 55-040 Bielany Wrocławskie ul. Lg 1a, 55-040 Biskupice.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 200.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 do 22,8 PLN
Zawód: pracownik produkcji
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik produkcji
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe

NIP: 8961618225
REGON: 523387037
Nr KRAZ: 28727
Adres: Krokusowa 2, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: ANNA MAŚLUK
Nr telefonu: 531119666
E-mail: a.masluk@megastaff.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail