Dyspozytor placówki straży granicznej w sanoku - Sanok, podkarpackie

Data dodania: 2023-05-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku
Pracodawca: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0334

Miejsce pracy: Mickiewicza, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie gospodarki MPS, rozliczanie książek kontroli pracy pojazdów i utrzymanie w wysokiej technicznej sprawności i czystości
środków transportu oraz prowadzenie w tym zakresie dokumentacji i ewidencji materiałowej.
2. Zapewnienie warunków gwarantujących utrzymanie jakości i ilości przechowywanych zapasów paliwa.
3. Utrzymanie porządku i czystości pomieszczeń służbowych, a zwłaszcza pomieszczenia do przechowywania paliw i terenu przyległego.
4. Bieżące uzupełnianie paliw w zbiornikach sprzętu technicznego.
5. Przestrzeganie przepisów BHP oraz przestrzeganie i nadzór nad bezpieczeństwem PPOŻ.
6. Przestrzeganie terminów przeglądów technicznych, gwarancyjnych i okresowych sprzętu służbowego.
7. Comiesięczne rozliczanie Kart Kontroli Pracy Pojazdów i sprzętu.
8. Utrzymanie w stałej sprawności urządzeń zamontowanych w PSG.
9. Podejmowanie przedsięwzięć zapobiegających powstaniu strat i szkód w mieniu.
10. Zgłaszanie zapotrzebowania na materiały niezbędne do należytego wykonania prac oraz rozliczanie się z pobranych i zużytych materiałów.
11. Utrzymywanie porządku w pomieszczeniu KZ oraz na korytarzach podczas nieobecności osób sprzątających (urlopy, dni wolne od pracy).
12. Sprawowanie ochrony nad obiektami garażowymi oraz znajdującym się tam sprzętem służbowym.
13. Wydawanie pojazdów służbowych funkcjonariuszom udającym się do służby na polecenie Kierownika Zmiany lub jego przełożonych.
14. Egzekwowanie od osób dysponujących służbowym sprzętem transportowym (dysponenta) wiarygodności zapisów w książkach pracy
pojazdów.
15. Wykonywanie obsługi codziennej wydawanych pojazdów, dokumentowanie tej czynności w Kracie kontroli Pracy Pojazdu oraz mycie
i sprzątanie pojazdów.
16. Nadzór nad powierzonym sprzętem a także ładowanie akumulatorów do latarek.
17. Utrzymanie w porządku i czystości terenu wokół Placówki (koszenie traw, odśnieżanie, zamiatanie itp.)
18. Wykonywanie prac gospodarczych oraz drobnych prac naprawczych w Placówce SG w Sanoku.
19. Dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały, a także zapewnienie bieżącej konserwacji tego sprzętu.
20. Zabezpieczenie przetwarzanych danych osobowych przed dostępem osób nieupoważnionych, ich utratą lub zniszczeniem oraz
zachowaniem w tajemnicy sposobu zabezpieczenia tych danych.
Warunki pracy:
Praca w systemie podstawowym; godz. pracy od 7:30 do 15:30
Praca w siedzibie urzędu oraz poza siedzibą urzędu, w terenie
Wysiłek fizyczny: umiarkowany - aktywność ruchowa podczas tankowania pojazdów, utrzymanie porządku i czystości wokół Placówki
(zamiatanie, koszenie traw, odśnieżanie)
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne)
- CV i list motywacyjny
- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie liczby lat pracy (3 lata pracy)
- Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
- Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
- Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Dołącz, jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe)
- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru (wzór dostępny w załączniku lub na stronie
internetowej Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej).
- Klauzula informacyjna dla osób ubiegających się do pracy w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu dostępna
w załączniku lub na stronie internetowej Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej:
CYWILNE.html
POPRZEZ:
- złożenie aplikacji w siedzibie BiOSG, w godz. pracy Oddziału (w formie papierowej z dopiskiem: "Dyspozytor Placówki Straży Granicznej
w Sanoku" na adres: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej im. gen. bryg. Jana Tomasza Gorzechowskiego, ul. Mickiewicza 34,
37-700 Przemyśl
- za pośrednictwem urzędu pocztowego (datę nadania w urzędzie pocztowym ustala się na podstawie daty stempla pocztowego);
- w formie elektronicznej, za pośrednictwem ePUAP (za datę wpływu aplikacji do urzędu przesłanej za pośrednictwem ePUAP, uważa się
datę wpływu na skrzynkę podawczą urzędu).
APLIKACJE ZŁOŻONE W INNEJ FORMIE, NIŻ OKREŚLONEJ POWYŻEJ, W TYM ZA POMOCĄ POCZTY E-MAIL, NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: Sekcja Organizacji i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia BiOSG 16 673 2875, 16 673 2254
Więcej o pracy na stronie urzędu:
Dokumenty należy złożyć do: 26.05.2023 r.
Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu / data wpływu na skrzynkę podawczą urzędu.
Aplikując, oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 721,2 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyspozytor transportu samochodowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Warunki pracy:

NIP: 7951661176
REGON: 650186837
Krótki opis działalności gospodarczej: Bezpieczeństwo
Adres: Mickiewicza 34, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 13 465 33 00
E-mail: komendant.biosg@strazgraniczna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta