Opiekunka - Ryjewo, pomorskie

Data dodania: 2023-05-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "SŁONECZNE WZGÓRZE" W RYJEWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0463

Miejsce pracy: SŁONECZNA 14, 82-420 Ryjewo, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach domu, sprawowanie opieki oraz wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych nad mieszkańcami domu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
oferujemy dodatkowo możliwość skorzystania z funduszu socjalnego i kasy zapomogowo-pożyczkowej oraz dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. "trzynastkę"
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun w domu pomocy społecznej*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Opieka nad osobami dorosłymi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane wyszkształcenie kierunkowe

NIP: 5811490207
REGON: 000295900
Krótki opis działalności gospodarczej: Dom Pomocy Społecznej Słoneczne Wzgórze w Ryjewie jest jednostką budżetową, podlegającą organizacyjnie Starostwu Powiatowemu w Kwidzynie, przeznaczoną dla osób dorosłych przewlekle chorych psychicznie i niepełnosprawnych intelektualnie. Placówka świadczy usługi bytowe, opiekuńcze i wspomagające, na poziomie obowiązującego standardu, w zakresie form wynikających z indywidualnych potrzeb mieszkańców.
Adres www: http://www.dpsryjewo.fm.interia.pl
Adres: SŁONECZNA 14, 82-420 Ryjewo, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Kowalak
Nr telefonu: 504 865 810
E-mail: pkowalak@dpsryjewo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 07.00-15.00