Kontroler-analityk - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-05-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pracodawca: CELSIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/23/0483

Miejsce pracy: 11 Listopada 7, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Sporządzanie planów gospodarczych.
2. Przygotowanie raportów miesięcznych, comiesięczne sporządzanie prognoz wyniku finansowego.
3. Analizy odchyleń sporządzane co miesiąc, jak również ad hoc.
4. Sporządzanie prognoz przepływów finansowych.
5. Wsparcie przy sporządzaniu wniosków taryfowych.
6. Wyciąganie wniosków i rekomendacje działań usprawniających.
7. Aktywna współpraca z innymi działami w celu poprawy wyników.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kontroler finansowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kontroler finansowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość kluczowych zasad rachunkowości zarządczej oraz zasad controlingu. Znajomość MS EXCEL. Umiejętność analitycznego myślenia. Łączenie faktów, wyciąganie wniosków, nastawienie na wyniki. Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem. Znajomość branży ciepłowniczej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
System szkoleń i programów rozwojowych
Możliwość pracy hybrydowej
Dofinansowanie wypoczynku
Ubezpieczenie na życie
Dodatkowe świadczenia socjalne
Przyjazną atmosferę w pracy

NIP: 6630002274
REGON: 290020845
Krótki opis działalności gospodarczej: Spółka działa na rynku ciepłowniczym od 1974 r. Każdego dnia podejmujemy działania mające na celu przyłączenie nowych odbiorców do systemu ciepłowniczego. Dostarczamy ciepło do odbiorców indywidualnych oraz przemysłu i handlu w sposób, który umożliwia racjonalne jego użytkowanie. Prace związane z modernizacją i rozbudową systemu grzewczego służą temu, by kolejni odbiorcy mogli w pełni korzystać z przyjaznego środowiska systemu ciepłowniczego.
Adres www: http://www.celsium.pl
Adres: 11 Listopada 7, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dagmara Nowak-Trochimiuk
E-mail: dagmara.nowak-trochimiuk@celsium.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail