Wychowawca - Krynica Morska, pomorskie

Data dodania: 2023-05-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Pracodawca: Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0743

Miejsce pracy: Słoneczna 1, 82-120 Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obowiązki wychowawcy na obozie dla dzieci i młodzieży
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.07.2023
Data zakończenia: 17.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
Opis wynagrodzenia: / turnus
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Wychowawca wypoczynku
  • dobry kontakt z dziećmi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kurs wychowawcy kolonijnego , zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego nie dotyczy nauczycieli czynnych zawodowo, instruktorów harcerskich

NIP: 8671868103
REGON: 830257618
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność klubów sportowych
Adres: Sportowa 5, 39-460 Nowa Dęba, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Szurgociński
Nr telefonu: 609813665
E-mail: sosir-administracja@nowadeba.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail