Pracownik magazynowy - Zaścianki, podlaskie

Data dodania: 2023-05-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/1162

Miejsce pracy: Zaścianki, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -paletowanie, etykietowanie, wysyłka towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3490 +premia uznaniowa
rozpoczęcie zatrudnienia: maj/czerwiec
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych, komunikatywność, sprawność, dokładność

Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja opakowań foliowych
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Zdanowicz-Matys
Nr telefonu: 857473852 w. 152
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownik magazynowy
przez firmę P.P. D.K. Lamin Sp. z.o.o. od 17.05.2023. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.