Audytor wewnętrzny - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2023-05-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

Numer oferty: StPr/23/0264

Miejsce pracy: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) Przygotowanie w porozumieniu z Dowódcą Bazy i przekazanie rocznego planu audytu wew. Oddziału Gospodarczego w terminie do 31 grudnia każdego roku na rok następny, zawierającego w szczególności analizę obszarów ryzyka, zadań wynikających z planu zamierzeń, a także wytycznych MON, tematy audytu wew, proponowany haromonogram realizacji audytu wew, zasoby którymi powinny zostać objęte audytem wew w kolejnych latach;
2) Prowadzenie audytu wew zgodnie z zatwierdzonym rocznym planem audytu wew na podstawie imiennego upoważnienia
3)Terminowe przekazywanie Dowódcy Bazy jak również na wyrażne żądanie Ministrowi Finansów sprawozdań z przeprowadzonych zadań audytowych
4)Prowadzenie audytu wew poza planem na pisemne polecenie Dowódcy Bazy
5) Prowadzenie dokumentacji dotyczącej audytu wew w oddziale gospodarczym z podziałem na akta stałe audytu wew oraz akta bieżące
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Data zakończenia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto: 2 500 zł + premia regulaminowa + dodatek stażowy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: audytor / kontroler
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Audytor / kontroler
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Jeden z certyfikatów: Certified Internal Auditor (CIA), Certified Government Auditing Professional (CGAP), Certified Information Systems Auditor (CISA), Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Certified Fraud Examiner (CFE), Certification in Control Self Assessment (CCSA), Certified Financial Services Auditor (CFSA) lub Chartered Financial Analyst (CFA), lub
- złożenie, w latach 2003-2006, z wynikiem pozytywnym egzaminu na audytora wewnętrznego przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Ministra Finansów, lub
-uprawnienia biegłego rewidenta lub
- dwuletnia praktyka w zakresie audytu wewnętrznego i dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie audytu wewnętrznego, wydanego przez jednostkę organizacyjną, która w dniu wydania dyplomu była uprawniona, zgodnie z odrębnymi ustawami, do nadawania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych lub prawnych.
Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa z klauzulą dostępu do informacji niejawnych oznaczonych jako ,,poufne" lub zgoda na przeprowadzenie postępowania
Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Znajomość technik i zasad prowadzenia czynności audytowych
Znajomość Międzynarodowych Standardów Profesjonalnej Praktyki Audytu Wewnętrznego
Znajomość ustawy o finansach publicznych, ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy o rachunkowości, przepisów o ochronie danych osobowych, ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych oraz Kodeksu postępowania administracyjnego.
Rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja
Samodzielność i inicjatywa
Myślenie analityczne, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych.
Posiadanie obywatelstwa polskiego
Korzystanie z pełni praw publicznych

NIP: 6670004670
REGON: 310188854
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Adres: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Gazińska
Nr telefonu: 261 544 128
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny przesłany na adres siedziby firmy + oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązujacymi przepisami RODO.
Zatrudnienie po zakończeniu procedury rekrutacyjnej oraz uzyskaniu orzeczenia lekarskiego potwierdzającego zdolność do pracy na stanowisku.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon