Technik utrzymania ruchu - Lotyń, wielkopolskie

Data dodania: 2023-05-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
Pracodawca: PAJMON CPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0463

Miejsce pracy: 64-918 Lotyń, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu - utrzymywanie maszyn i urządzeń w sprawności technicznej, usuwanie usterek i remontowanie urządzeń. Obsługa central transformatorowych wewnętrznych. Wymagana umiejętność odczytywania schematów elektrycznych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 31.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 25,47 PLN
Zawód: technik utrzymania ruchu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • czytanie dokumentacji technicznej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność czytania schematów elektrycznych
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

NIP: 6472585554
REGON: 38256688900000
Adres: Wodzisławska 71, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Domagała
Nr telefonu: 533398421
E-mail: zgloszenie@pajmon.com.pl
Język aplikacji: angielski, ukraiński, rosyjski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail