Technik budownictwa - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2023-05-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

Numer oferty: StPr/23/0261

Miejsce pracy: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) Prowadzenie ewidencji i dokumentacji gruntów, budynków i budowli w rejonie działania JW. 3293
2) Aktualizowanie planów oraz szkiców nieruchomości budowlanych i terenowych
3) Wykonywanie obmiarów budynków i budowli niezbędnych do wszelkiefi rodzaju zestawiń i analiz
4) Przestrzeganie obowiązujących przepisów budowlanych, instrukcji, zarządzeń oraz innych aktów prawnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Data zakończenia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto: 3 490 zł + premia regulaminowa.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik budownictwa*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Technik budownictwa* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • średnie branżowe, budowlane
  • średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia:
  • dokładność, rzetelność, punktualność, samodzielność
  • AutoCad Mechanical
  • OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE
  • Umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności organizacyjne

NIP: 6670004670
REGON: 310188854
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Olszewska
Nr telefonu: 632751444 w. 254
E-mail: magdalena.olszewska@pup-slupca.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny przesłany na adres siedziby firmy + oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązujacymi przepisami RODO.
Zatrudnienie po zakończeniu procedury rekrutacyjnej oraz uzyskaniu orzeczenia lekarskiego potwierdzającego zdolność do pracy na stanowisku.
Osoba do kontaktu pracodawcy: Justyna Gazińska
Nr telefonu: 261 544 128