Kucharz - Sztutowo, pomorskie

Data dodania: 2023-05-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: Apartamenty i Domki Mierzeja Maciej Banasik

Numer oferty: StPr/23/0410

Miejsce pracy: Gdańska 43A, 82-110 Sztutowo, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Miejsce wykonywania pracy Restauracja Mierzeja- Sztutowo,
przygotowywanie posiłków i dań, dbanie o estetykę potraw, przestrzegania przepisów BHP w kuchni.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto za godzinę + do uzgodnienia
Zawód: kucharz*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: umiejętności kulinarne.

NIP: 5782056269
REGON: 389112619
Adres: Gdańska 43A, 82-110 Sztutowo, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maciej Banasik
Nr telefonu: 609-479-141
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon