Mechanik konserwator wulkanizator - Wisła Mała, śląskie

Data dodania: 2023-05-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0445

Miejsce pracy: Wisła Mała, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca związana będzie z wyrobami przemysłu oponiarskiego,. do głównych zadań pracownika będzie należała weryfikacja elementów gumowych, ustalanie przyczyn uszkodzenia i określenie metody oraz technologii naprawy. Wulkanizator demontuje element, po przygotowaniu wykonuje naprawę lub bieżnikowanie metodą wulkanizacji oraz ocenia jakość wykonywanych prac. Dobiera materiały używane podczas wykonywania usługi oraz monitoruje parametry procesu wulkanizacji, takie jak temperatura i czas. Dodatkowo jako mechanik samochodowy pracownik będzie odpowiedzialny za: diagnozowanie i naprawę awarii, konserwację układów zainstalowanych w pojazdach, naprawy z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego i specjalistycznych urządzeń, konserwacją pojazdów, współpraca z innymi pracownikami w celu naprawy pojazdu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik pojazdów samochodowych*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: istnieje możliwość przyuczenia do pracy na danym stanowisku

Krótki opis działalności gospodarczej: naprawa pojazdów samochodowych
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Dworcowa 23, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradca Klienta
Nr telefonu: 322102736
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie