Kierowca - Mochowo, mazowieckie

Data dodania: 2023-05-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Pracodawca: PIEKARNIA CUKIERNIA MOCHOWO AGNIESZKA GOGÓŁ

Numer oferty: StPr/23/0293

Miejsce pracy: Pszenna 4, 09-214 Mochowo, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: rozwożenie towaru, godz. pracy: 03:00-07:00, miejce wykonywania pracy Mochowo-Płock-Sierpc, wysokość wynagrodzenia 2000 zł netto,osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Data rozpoczęcia: 11.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 617,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 7741415353
REGON: 611395646
Adres: Pszenna 4, 09-214 Mochowo, powiat: sierpecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Lisicka
Nr telefonu: 509921117
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon