Projektant stron internetowych (webmaster/webdeveloper) - Staszów, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-05-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: ARKONSOFT Sp. z o.o. Staszów

Numer oferty: StPr/23/0206

Miejsce pracy: A. Mickiewicza 32, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tworzenie stron WWW w oparciu o system WordPress+Page Builder (np. Gutenberg, Elementor)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 9 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: projektant stron internetowych (webmaster)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Podstawowa znajomość PHP, JS, GIT'a
  • Dobra znajomość HTML, CSS

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
  • web designer- strony internetowe (wymagany staż - lata: 2)

NIP: 8661738586
REGON: 368871698
Adres: A. Mickiewicza 32, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Kaczmarski
Nr telefonu: 883 773 020
E-mail: rekrutacja@arkonsoft.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail