Specjalista ds. kadr i płac - Czerwionka-Leszczyny, śląskie

Data dodania: 2023-05-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracodawca: DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0850

Miejsce pracy: Armii Krajowej 5, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, powiat: rybnicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym. Znajomość prawa pracy oraz zasad naliczania wynagrodzeń. Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel). Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji pracowniczej, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach. Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym. Zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracowników z ZUS. Rozliczanie i prowadzenie ewidencji czasu pracy. Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac pracowników. Przygotowywanie dokumentów do ZUS, deklaracji podatkowych oraz sprawozdań do GUS. Przygotowywanie raportów oraz zestawień. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji, wszelkie szczegóły zostaną podane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt e-mailowy: rekrutacja@hdt-pl.com
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 09.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

NIP: 9372337893
REGON: 072715906
Krótki opis działalności gospodarczej: Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali
Adres www: http://dyntecspa.com
Adres: Armii Krajowej 5, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, powiat: rybnicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Kołtun
Nr telefonu: 530 005 015
E-mail: rekrutacja@hdt-pl.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: -, Godziny : -