Specjalista do spraw rehabilitacji - Zbąszyń, wielkopolskie

Data dodania: 2023-05-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Pracodawca: SPOŁECZNA FUNDACJA POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM W ZBĄSZYNIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/23/0198

Miejsce pracy: Powstańców Wlkp. 41, 64-360 Zbąszyń, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć ruchowych, grupowych dla osób dorosłych z niepełnosprawnościami w Społecznej Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zbąszyniu, w tym zastosowanie terapeutycznych i profilaktycznych ćwiczeń fizycznych, terapii manualnej i zastosowanie metod psychologicznego oddziaływania, współpraca z zespołem terapeutów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.125
Data rozpoczęcia: 08.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
Opis wynagrodzenia: WYmiar czasu pracy 1/8 etatu.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia:
  • niekaralność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zdolność do czynności prawnych

NIP: 9231314217
REGON: 97033922700000
Adres: Powstańców Wlkp. 41, 64-360 Zbąszyń, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystyna Mazurkiewicz
Nr telefonu: 68 38 69 218
E-mail: wtz-zbaszyn@o2.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, świadectwa pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail