Kierowca ofpr/23/0874 - Mszana Górna, małopolskie

Data dodania: 2023-05-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: PRODUKCJA WĘDLIN - SKUP I SPRZEDAŻ KONSERW Stanisław CICHAŃSKI

Numer oferty: StPr/23/0884

Miejsce pracy: 34-733 Mszana Górna 205, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: załadunek, rozładunek towaru, transport towaru na sklepy (na terenie powiatu limanowskiego).
Praca na 1/2 etatu, od poniedziałku do piątku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, umiejętności: orientacja w terenie, punktualność

NIP: 7370008285
REGON: 490395556
Krótki opis działalności gospodarczej: Zakład Mięsny
Adres: 34-733 Mszana Górna 205, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Łopata
Nr telefonu: 18 3311 913
E-mail: cichanski@poczta.fm
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny, Godziny : prośba o kontakt tel. w godz. 8:00-17:00