Pracownik biurowy - Kiełpinek, pomorskie

Data dodania: 2023-05-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MEYER LUCYNA HRUSZKA - MEYER
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0438

Miejsce pracy: 77-300 Kiełpinek 14b, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa zagranicznych dokumentów, zamawianie części z anglojęzycznych katalogów, planowanie i organizacja spotkań, odpowiadanie na maile, doświadczenie i znajomość mechaniki pojazdowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracy biurowej , komunikatywność , podstawowa wiedza z mechaniki samochodowej .

NIP: 7671519626
REGON: 220108891
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Jerzego z Dąbrowy 1a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosława Buza
Nr telefonu: 598343442 w. 260
E-mail: m.buza@pupczluchow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Osoba do kontaktu pracodawcy: Lucyna Hruszka-Meyer
Nr telefonu: 501 784 684
E-mail: lusi25@buziaczek.pl