Pracownik magazynowy - Mszczonów, mazowieckie

Data dodania: 2023-05-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Pracodawca: NEUGARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0311

Miejsce pracy: Wiejska 2, 96-320 Mszczonów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw towaru- wyładowanie dostaw z aut ciężarowych. Planowanie i wykorzystywanie przestrzeni magazynowych - towary aktualne oraz najbliższe dostawy. Rozplanowywanie oraz rozkładanie układu towarów według zleceń. Przenoszenie lub rozwożenie kartonów (produktów) przez godzimy pracy; dźwiganie produktów; oznaczanie kartonów; metkowanie produktów. Przygotowywanie produktów zgodnie z zamówieniem dla klientów detalicznych i hurtowych. Sprawdzanie zgodności przygotowywanych do wysyłki towarów zgodnie z wystawioną fakturą. Czynności związane z wysyłką towarów - pakowanie według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek; załadunek na samochód dostawczy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 154.0
Data rozpoczęcia: 12.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 515 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność
  • sprawność fizyczna

Pozostałe wymagania

Zawody:
  • Robotnik magazynowy
Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

NIP: 1231524212
REGON: 523974869
Nr KRAZ: 29074
Adres: Nadrzeczna 5F/A12, 05-552 Wólka Kosowska, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sergii Tuz
E-mail: biuro@neugard.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail