Asystent rodziny - Pasłęk, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-05-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pasłęku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie, praca socjalna

Numer oferty: StPr/23/0632

Miejsce pracy: Grunwaldzki 8, 14-400 Pasłęk, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca w ramach umowy zlecenia
. opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym;2.opracowanie, we współpracy z członkami rodziny i koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej, planu pracy z rodziną, który jest skoordynowany z planem pomocy dziecku umieszczonemu w pieczy zastępczej;3.udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego;4. udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych, wychowawczych z dziećmi;5. wspieranie aktywności społecznej rodzin;6. motywowanie członków rodzin do podnoszenia kwalifikacji zawodowych;7. udzielanie pomocy w poszukiwaniu, podejmowaniu i utrzymywaniu pracy zarobkowej;8. motywowanie do udziału w zajęciach grupowych dla rodziców, mających na celu kształtowanie prawidłowych wzorców rodzicielskich i umiejętności psychospołecznych;9. udzielanie wsparcia dzieciom, w szczególności poprzez udział w zajęciach psychoedukacyjnych;10. podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i rodzin;11. prowadzenie indywidualnych konsultacji wychowawczych dla rodziców i dzieci, dokumentacji dotyczącej pracy z rodziną.12. realizacja zadań określonych w ustawie z dnia 4 listopada 2016 r. o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin Za życiem (Dz. U. z 2020 r. poz. 1329);
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 65.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 900 PLN
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie, praca socjalna

NIP: 5781528714
REGON: 170501061
Adres: Grunwaldzki 8, 14-400 Pasłęk, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Zawilska
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7.30-15.30