Asystent osoby niepełnosprawnej - Międzychód, wielkopolskie

Data dodania: 2023-04-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie
Pracodawca: Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne

Numer oferty: StPr/23/0173

Miejsce pracy: Juliusza Słowackiego 11, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- wsparcie w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym osób niepełnosprawnych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 60.0
Data rozpoczęcia: 15.05.2023
Data zakończenia: 20.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 33,3 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Asystent osoby niepełnosprawnej*
Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne, inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kwalifikacje na kierunkach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, fizjoterapeuta lub
udokumentowane 6 miesięczne dośwaidczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym

NIP: 5950008071
REGON: 003130967
Adres www: www.bip.ops.miedzychod.pl
Adres: Juliusza Słowackiego 11, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Gierszewska
Nr telefonu: 95 222 23 50
E-mail: ops@opsmiedzychod.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierwanie z PUP lub CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail