Opiekun w domu pomocy społecznej - Kąty, mazowieckie

Data dodania: 2023-04-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: medyczne - opiekun medyczny lub opiekun w dps

Numer oferty: StPr/23/407

Miejsce pracy: Kąty, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie wszelkich czynności opiekuńczych i pielęgnacyjnych mających na celu utrzymanie właściwej higieny mieszkańców, wydawanie posiłów i karmienie mieszkańców, dabałość o utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń domu, organizowanie wycieczek, wyjazdów, zabaw plenerowych, planowanie imprez integracyjnych i udział w nichudział w posiedzeniach zespołu terapeutyczno - opiekuńczego, udzialw budowaniu indywidualnych planów wsparcia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 540 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
godz. pracy 6-14, 14-21, 21-6
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun w domu pomocy społecznej*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, kierunek: medyczne - opiekun medyczny lub opiekun w dps

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Komunikatywność, praca w zespole.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: PUP Mińsk Mazowiecki
Nr telefonu: 25 759 27 13
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające prawo wykonywania zawodu.