Pomoc kuchenna - Choszczno, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-04-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie
Pracodawca: NIRWANA Chowdhury Barua

Numer oferty: StPr/23/0315

Miejsce pracy: Kopernika 2, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu dań, obsługa klienta, podstawowa znajomość języka angielskiego lub bengalskiego w celu komunikowania się z właścicielem.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy w godz.od 11.00 do 22.00
Zawód: pomoc kuchenna
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomoc kuchenna

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

  • bengalski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

NIP: 6642147400
REGON: 389877434
Adres: Kopernika 2, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Chowdhury Barua
Nr telefonu: 513-236-436
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście