Specjalista ds. obsługi klienta - Cyprzanów, śląskie

Data dodania: 2023-04-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: FEROCITY Ewelina Kampik-Nowak

Numer oferty: StPr/23/0696

Miejsce pracy: Janowska 64, 47-480 Cyprzanów, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Przyjmowanie zamówień od klientów składanych drogą telefoniczną i mailową;
- Udzielanie wszelkich informacji dotyczących oferty, dostępności produktów oraz wyjaśnianie wszelkich kwestii związanych z realizacją zamówień;
- Obsługa systemu sprzedażowego.

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie;
- biegła obsługa MS Office, Internet;
- komunikatywność i dobra organizacja pracy;
- mile widziana znajomość języka obcego.

OFERUJEMY:
- pełną wyzwań i ciekawą pracę w młodym, przyjaznym zespole;
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- niezbędne narzędzia pracy;
- szkolenie wprowadzające do pracy;
- możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia;
Wysokość wynagrodzenia do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista sprzedaży internetowej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

NIP: 6391823133
REGON: 243543360
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
Adres www: www.ferocity.pl
Adres: Janowska 64, 47-480 Cyprzanów, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 792 022 421
E-mail: ewelina.ferocity@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swoich aplikacji - CV na adres e-mail.

Pracodawca skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail