Specjalista techniczny/młodszy specjalista/specjalista - Krupski Młyn, śląskie

Data dodania: 2023-04-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Przemysłu Organicznego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/23/0241

Miejsce pracy: Zawadzkiego 1, 42-693 Krupski Młyn, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • czynny udziału w realizacji zadań statutowych, projektów badawczych, udział w w wykonywaniu badań zleconych i produkcyjnych- w pierwszym etapie zatrudnienia bez dostępu do materiałów wybuchowych,
• wsparcie techniczne zespołu badawczego
• wsparcie pracowników produkcji
• kreatywne rozwiązanie problemów technicznych
• wykonywanie działań w zakresie utrzymywania infrastruktury, w tym budynków, poligonu i aparatury pomiarowo-badawczej Grupy Badawczej Technik Wybuchowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godz. od 8- 16.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy nauk chemicznych, fizycznych i pokrewni
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : • wykształcenie co najmniej zawodowe techniczne
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• sprawne posługiwanie się narzędziami warsztatowymi
• umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
• samodzielność w rozwiązywaniu problemów
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

NIP: 5250008577
REGON: 000042613
Krótki opis działalności gospodarczej: Instytul przemysłu organicznego
Adres: Annopol 6, 00-189 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Milena Szrajer
E-mail: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail