Sprzedawca - Krynica Morska, pomorskie

Data dodania: 2023-04-25
Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Pruszcz Gdański
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 34/4/2023

Miejsce pracy: Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, prace porządkowe, prace magazynowe, wypiek pieczywa, obsługa klientów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagradzania godzinowy, stawka 23 zł brutto/godz. do 30 czerwca 2023; 23,50 od 1.07.2023
Zawód: sprzedawca*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: status ucznia lub studenta, książeczka san-epidem., ukończone 18 lat

Krótki opis działalności gospodarczej: sprzedaż detaliczna z przewagą żywności i napojów, sieć marketów spożywczych
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Wojska Polskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 58 305 43 78
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon