Sprzedawca-praca nad morzem,polo market - Krynica Morska, pomorskie

Data dodania: 2023-04-24
Dodane przez: MCK Starogard Gdański Paderewskiego
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 29/4/2023

Miejsce pracy: Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zatrudnimy do pracy sezonowej nad morzem :Krynica Morska, Stegna, Sztutowo, Władysławowo, Hel, Jastrzębia Góra, Łeba.Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, prace porządkowe, prace magazynowe.Możliwość zakwaterowania.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.05.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto (wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca)
23 zł/h so 30.06.2023
23,50 zł/h od 01.07.2023
wymiar czasu pracy: 200-240h miesięcznie
Praca w systemie zmianowym od 8 do 12 godzin, w godzinach od 5:00 do 24:00.
Zawód: sprzedawca*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Książeczka/orzeczenie sanitarno epidemiologiczne
status ucznia/studenta - zaświadczenie ze szkoły
ukończone 18. rok życia

Krótki opis działalności gospodarczej: Sp. z o.o. ska
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Paderewskiego 6, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 585321673
E-mail: mck.starogardgdanski@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail